У п'ятницю 10 серпня перший випуск проекту Media Teenz захистив свої дипломні проекти.

Можливо це буде перебільшенням, але я особисто був дуже вражений тим як підготувалися наші абітурієнти до диплома. Навіть не дивлячись на те, що ми майже не приділили дипломній роботі достатньо уваги і часу. Навіть не дивлячись на те, що в останній момент була змінена система оцінки - наші випускники впоралися і просто блискуче підготувалися до захисту!

Зрозуміло мені як автору проекту дуже складно виділити серед його учасників найкращого, тому напевно, що ми всі, кожен із нас це щось самобутнє та індивідуальне і наша найвища цінність якраз в тому і є, що ми зберігаємо таку свою самобутність, нативність, органічність. Але, об'єктивно необхідно виділити тих наших учасників, які навіть через те, що не стали призерами проявили себе під час навчання найкраще!

Зіркою нашого курсу та його найнесподіванішим відкриттям стала Дар'я Кріпкі-Касадо. Перший її пост "Душа міста", на тему “Мій Київ” був просто найкращим!

“Мій Київ, він водночас і тут, і не тут. Його не побачити, не відобразити на тривіальному полароїдному знімку. Його можна лише відчути. Мій Київ – це ледь чутний аромат кориці та какао, який кружляє голову після довгого та виснажливого дня екзаменів. Це радісні вигуки дітей та дорослих, коли у грудні іде перший сніг та прискіпливе бурмотіння, коли у березні ллє дощ”.

Не лишилась без уваги журі і дипломна робота на тему “Моє Європейське майбутнє”, показати з якої ми можемо тільки відео частину:

Також необхідно відмітити і роботу Ксенії Ідрічан, яка зробила теж один із самих чудових постіів на сторінках Київського міськлого блогу: "Кохання, що випереджає час".

А взагалом всі роботи студентів були чудові та дуже різнопланові!

Любі наші випускники - ви супер!