24 червня у парку імені Тараса Шевченка в рамках святкування Дня Молоді відбудетьчся презентація нового проекту громадської журналістики "Київський Міський Блог"

24 червня у парку імені Тараса Шевченка в рамках святкування Дня Молоді ГО "Укрмедіа" презентує проект громадської журналістики "Київський Міський Блог".

Проект "Київський Міський Блог" був розроблений у тісній співпраці з Київською Міською Державною Адміністрацією і представляє з комунікаційний онлайн майданчик/

Доступність проекту до широкого загалу, та майже цілковита відсутність редакційної політики, дозволить долучити до співпраці всіх тих, хто займається висвітленням тематики збереження культурних та історичних цінностей міста Києва, а також дозволить підняти всі питання які так турбують сьогодні містян.

Адреса сайту: Київський міский блог

Долучайтесь! Перші 10 авторів які зареєструються на проекті у нашій локації отримають футболки з логотипом проекту!

Завітавши до нашої локації ви отримаєте змогу долучитися до ще одного проекту Укрмедіа - Media Teenz, який наша команда створює зараз за підртимкм Міністерства Інформаційної Політки.

Media Teenz - це інноваційний освітній проект, завдяки якому підлітки отримають можливість отримати знання з медійної грамотності та культури, які стануть запорукою задля створення власного інформпростору - шкільного ресурсу, де вони самі стануть авторами, редакторами, відеооператорами і фотографами.

У рамках проекту абітурієнти прослухають лекцій за темами: що таке медіа; які існують форми та формати медіа; підготовка контенту; медійна етика та культура; реклама та пропаганда; фактчекінг; відповідальність журналіста; фотографія; відео; персональні блоги; соціальні мережі та їх роль. А у підсумку отримають диплом і можливість стажування в існуючих ЗМІ.

На курсі вас чекає багато сюрпризів та приємних несподіванок!