Ідея програми Укрмедіа полягає в тому, що рано чи пізно кожен учасник зможе сам забезпечувати функціонування свого проекту.

На жаль, так уже склалося, що більшість хороших ідей і проектів припиняють своє існування через неправильний підхід до розуміння правильної побудови бізнес-моделі проекту.

Одні проекти видають свої ініціативи за важливі, актуальні і значні лише для того, щоб отримати під такий проект грантові гроші. Інші - "перетворюються на овочі", займаючись не стільки проектом, скільки обґрунтуванням витрат на проект.

Треті настільки захоплюються монетизацією проекту, що перетворюють його на рекламний посилально-банерний смітник. Сайт такого проекту стає просто огидним, тому що відвідувати його через надлишок реклами стає неприємно.

Трафік на такі проекти падає, і вони повільно "вмирають".

Проте, варіанти, за яких проект може стати прибутковим і не "втратить обличчя", існують. І про них ми розповімо на нашому безкоштовному семінарі "Монетизація медійного проекту".

У межах семінару Ви дізнаєтесь:

  • Як онлайн-медіа може заробляти гроші, залишаючись незалежним?
  • Як знайти рекламодавця?
  • Яку рекламу розміщувати можна, а яку категорично заборонено?
  • Як залучити спонсорів до проекту?
  • Чи можна співпрацювати з державними структурами та місцевими органами влади?
  • Що ще, крім реклами, може стати джерелом доходу?

Якщо вас зацікавив цей тренінг, то дату і місце його проведення ви зможете дізнатися, відвідавши нашу сторінку в соціальній мережі Facebook.

Заходьте, підписуйтесь на оновлення, і ви завжди будете в курсі цікавих семінарів та тренінгів, які проводить ГО "Укрмедіа".