Майстер клас, в рамках освітної програми Укрмедіа, на якому ви дізнаєтеся як зробити ваш відео репортаж краще.

На що необхідно звернути увагу, а що не настільки важливо при веденні стріму з вулиці?

Чим краще знімати?

Які пристрої допоможуть поліпшити якість картинки?

Чим краще "знімати" звук?

Відповіді на ці та інші питання ви зможете знайти, відвідавши наш майстер-клас: "Знімаємо кіно".

Цивільні журналісти створюють тонни якісного і неякісного контенту. Кожен робить вибір самостійний і простий. Середньостатистичний глядач, як правило, завжди шукає більш-менш якісний, правильним чином оформлений контент.

Зрозуміло, що споживачеві завжди важливі сюжет, емоція, настрій. Йому цікаво - і він дивиться ваш матеріал, або не цікаво - і він відразу шукає заміну вашому матеріалу.

Дуже важливо влучно подати матеріал, щоб він став цікавим. Але все ж таки якість повинна бути на висоті. Глядач сьогодні вкрай претензійний.

Говорячи про створення гарного репортажу, ми повинні розуміти, що це практично документальне кіно. І через те, що технічний прогрес крокує вперед стрімголов, зняти професіональний матеріал може будь-який пересічний громадянин - власник мобільного телефону, не використовуючи при цьому професійну техніку.

На семінарі ми обговоримо можливості комп'ютерної графіки при створенні додаткової реальності й переваги використання цього інструменту в стрічці.

Довідаємося трохи більше про зйомки за допомогою дронів і познайомимося з сучасною технікою, яка дозволяє любителям знімати професійно!

Якщо раніше стрімінг з вулиць був справою професіоналів, то сьогодні з'явилися прийоми і відеорішення, що дозволяють зробити практично будь-який аматорський медійний продукт сучасним і цікавим. Для цього існує маса простих і зручних бюджетних інструментів.

Отже, усе, що залишається творцеві, - це увімкнути свій гаджет і вперед, за новими сюжетами!

Дізнатися, про дати проведення тренінгів ви завжди можете на нашій соціальній сторінці в Facebook.