Сучасні взаємини в суспільстві дуже сильно змінилися за останній час.

Протягом короткого відрізку часу технічний прогрес кардинально змінив звичні комунікативні схеми, змусивши нас зробити інтернет одним з найнеобхідніших інструментів для побудови взаємозв'язків як в роботі, так і побуті.

Для того, щоб зрозуміти, навіщо потрібен сайт, важливо розуміти сьогодення, у якому важливу роль відіграє іміджева, репутаційна складова, що вміщує величезну кількість чинників, які дозволяють надати різноманітну інформацію в інтернеті, у тому числі інформацію про вас.

Якщо ви прагнете бути впізнаваними, шанованими, щоб ваші тексти читали, якщо ви є професіоналом у своїй галузі або прагнете стати публічною особою, - вам вкрай необхідно завести свій власний сайт або особистий блог.

Персональний сайт можна використовувати не тільки як блог, але і як портфоліо, якщо ви особисто пропонуєте ті чи інші послуги.

Сайт може стати вашою персональною візитівкою, за допомогою якою можна стати популярним і затребуваним у мережі.

Персональний сайт - це прекрасний засіб комунікації, ваше віртуальне офіційне представництво. Ваше обличчя, ваша персональна зона відповідальності.

Бути впізнаваним в інтернеті – обґрунтування важливе не тільки для бренду або бізнесу. Дуже часто ваш сайт може стати найефективнішим засобом реклами і просування вас як особистості, як письменника, блогера або політика в мережі інтернет.

Ураховуючи сучасний рівень і можливості інтернету, який тісно інтегрувався в наше повсякденне життя, відсутність у вас власного персонального сайту - неприпустима помилка, що позбавляє вас безлічі можливостей.

Ви звичайно можете заперечити, акцентуючи увагу на тому, що сьогодні достатньо мати свою персональну сторінку в будь-який соціальній мережі. Але це в якійся мірі не так. Соціальна мережа - це соціальна мережа, і ніхто не сприйме ваші слова, написані на сторінці в соціальній мережі, серйозно. Соціальні мережі не можуть гарантувати збереження авторських прав на опублікований контент, на відміну від Персонального сайту.

Персональний сайт - це зона вашої відповідальності, підтверджена правом власності на доменне ім'я.