Погано це чи добре, але всі зміни в нашій країні багато в чому - це заслуга саме громадських активістів, які не змогли бути глухими до проблем народу, проблем країни.

Волонтери, добровольці і просто громадські активісти знайшли в собі сили і рішучість протистояти корупційній машині сім'ї Януковича. Саме завдяки їм, їхнім зусиллям, вдалося утримати фронт на Сході України.

Робота громадських активістів так чи інакше завжди пов'язана з тим, що їхню діяльність необхідно висвітлювати, а для того, щоб її висвітлювати повинен бути інформаційний ресурс і, безумовно, фінансова підтримка.

У силу того, що у декого з громадських активістів немає можливості висвітлювати свою діяльність в олігархічних ЗМІ, а на свій персональний ресурс немає ні грошей ні часу, більшість з них обмежуються створенням акаунтів і сторінок в соціальних мережах. І через них намагаються висвітлити свою діяльність. Це, звичайно, не зовсім правильно, але в силу обмежених можливостей це найбільш правильний вчинок, до сьогодні.

У межах проекту Укрмедіа ми пропонуємо громадським активістам рішення всіх їхніх проблем зі створення власного інформаційного ресурсу!

Ми пропонуємо безкоштовне встановлення, налаштування та обслуговування персонального сайту новин як для кожного громадського активіста, так і для громадських організацій та об'єднань.

Ми на безоплатній основі пропонуємо:

  1. Реєстрацію доменного імені
  2. Налаштування сайту на сервері
  3. Установлення Системи Управління Сайтом
  4. Навчання і консультації з усіх питань

Громадські активісти отримують простий і зручний інструмент, що дозволить їм, користуючись інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, з легкість публікувати свої матеріали, у будь-якому форматі:

  • Текст
  • Відео
  • Інфографіка
  • Фотографії
  • Карикатури

При цьому ці матеріали можна публікувати як окремо, так і комбінуючи їх в одній статті.

Технічні характеристики

Система управління сайтом Укрмедіа написана на фреймворку власної розробки на базі одного з найсучасніших високорівневих мов програмування Python, що дозволяє нам з легкістю вирішувати найскладніші завдання.

Система оптимізована на максимальну швидкодію, надійність і масштабованість.

З причини недостатньої поширеності нашого фреймворку зламати його досить проблематично, що гарантує вам більш ніж безтурботне життя. Та проте, заради забезпечення безпеки ваших даних та уникнення різних форс-мажорних ситуацій, кожен день проводиться архівування системи, завдяки чому ваші дані збережуться в будь-якому випадку.

Кросспостінг

Багато громадських активістів звикли до соціальних мереж, у яких вони ведуть свої сторінки і однією з проблем, яку вони бачать при переході постинга на сайт, є неможливість постити в соціальні мережі. Або ж знаходять проблему в тому, що треба робити додаткову роботу, пересилаючи після розміщення матеріалу на сайті його анонс або повну копію на свою сторінку соціальної мережі. Насправді, ніякої проблеми немає.

Відразу після того, як пост буде опублікований на сторінках сайту, він буде автоматично відправлений у публікацію на всі ваші сторінки соціальних акаунтів, і вам не доведеться натискати жодної додаткової клавіші для цього.

Ми також допоможемо вам налаштувати вашу RSS стрічку таким чином, що, для подальшої популяризації ваших матеріалів, вам не доведеться пересилати їх поштою. Досить буде передати адміністратору дружнього проекту посилання на вашу стрічку, і всі необхідні матеріали автоматично будуть йти до нього.

Агрегатор Укрмедіа

Після публікації на сайті громадського активіста, матеріали блогера йдуть не тільки на обрані ним соціальні мережі, а й на нашу новинну стрічку-агрегатор, яка акумулює всі матеріали з усіх проектів і програм Укрмедіа.

Завдяки цьому матеріали блогера потрапляють у загальний потік новин, і всі сайти-учасники отримують абсолютно органічний трафік, а також пряме посилання на першоджерело, що значно підвищує його релевантність у видачі.

Новинний агрегатор Укрмедіа дозволяє злітати матеріалам рядових, починаючих блогерів, що чимдуж буде сприяти тому, що в країні з'явиться канал чистої, правдивої інформації.

Що ще дає цивільному активісту персональний сайт?

Персональний сайт - це персональна зона відповідальності, відсутність будь-якої цензури та можливість проявити свою творчість без будь-яких обмежень. А також дозволить йому створити бібліотеку всіх своїх матеріалів, систематизувати їх і розкласти по розділах.

Ми також пропонуємо наші послуги стосовно розміщення на сайті громадського активіста будь-якої рекламної інформації, наприклад, банерів.

Допоможемо налаштувати систему збору коштів від бажаючих підтримати проект, а також будемо активно сприяти в залученні читачів на сайт громадського активіста.

Сайт громадського активіста стане не тільки його візитною карткою, а й чесним джерелом прибутку, здатним забезпечити його всім необхідним для того, щоб він і надалі продовжував свою вкрай важливу для країни діяльність.