Цивільний журналіст - професія стала громадянською позицією. Професія стала в наш час однією з найскладніших, але і найважливіших для соціуму.

Технічний прогрес, широкий розвиток інтернету, мобільних і мережевих технологій настільки знецінило медійний ринок, дозволило з'явиться такому феномену, як громадянська журналістика.

Тепер буквально кожен небайдужий громадянин, озброєний мобільним телефоном, здатний вести пряму трансляцію з самої середини подій, забезпечуючи при цьому можливість усім і кожному побачити те, що відбувається насправді, без будь-якої цензури та пропаганди.

Громадянському журналісту більше не треба бути позаштатним співробітником редакції будь-якого ЗМІ, доводити свою думку і доносити її до широкої аудиторії. Тепер він здатний сам організувати свій власний, персональний проект - персональне ЗМІ, на базі якого він і буде передавати інформацію.

Назвати професією діяльність громадянського журналіста поки дуже складно, але якщо взяти до уваги всі ті ризики, що виникають у зв'язку з його діяльністю, а також важливість його для суспільства, то однозначно можна сказати, що громадянський журналіст - це покликання. Громадянський журналіст - це позиція. Позиція в самому авангарді нашого суспільства.

Громадянські журналісти дуже мобільні і часто бувають в таких місцях, куди і журналістам "вхід заборонено", а також мають можливість спостерігати за подіями очима учасників. Що безумовно дуже корисно й важливо, але забирає багато часу.

Відсутність вільного часу, постійна зайнятість - не дають громадянському журналістові приділити час своїм проектам, тому часто у пошуках аудиторії він просто «вивалює» весь свій контент на сторінки соціальних мереж і сервісів.

Вирішити цю проблему не тільки можна, а й треба. Проект Укрмедіа безкоштовно пропонує громадянським журналістам повністю підготовлену платформу для публікацій будь-якого текстового і мультимедійного матеріалу в мережі інтернет через зручний інтерфейс системи управління сайтом власної розробки.

Крім цього, щоб звільнити руки громадянського журналіста і дозволити йому приділити більше часу збору і обробці інформації, ми, у межах проекту Укрмедіа, пропонуємо повний пакет послуг по здійсненню супроводу та підтримки сайту. Без будь-якої оплати від нього!

Що ми можемо запропонувати громадянському журналісту?

  1. Захищений хостинг.
  2. Реєстрацію домену з можливістю приховати дані про власника.
  3. Щоденну архівацію всіх даних користувача.
  4. Захищену від злому, але вкрай просту і зручну систему управління сайтом.
  5. Підтримку і обслуговування сайту.
  6. Кросспостінг анонсів матеріалів або навіть розсилку матеріалів сайту громадянського журналіста на всі популярні соціальні мережі.
  7. Різноманітну допомогу, консультації, семінари та тренінги для підвищення професійного рівня громадянського журналіста.
  8. Допомога в процесі пошуку фінансування для проекту.

Громадянським журналістом може стати кожен, хто не пройде повз чужого лиха, хто не залишить без уваги актуальну проблему. Кожен, хто розуміє, наскільки важливо сьогодні чесно і об'єктивно висвітлювати події, як важливо зараз знати правду.