Наскільки це взагалі можливо запустити власне ЗМІ з великими можливостями не маючи бюджету? Створення незалежного інформаційного порталу в рамках програми Укрмедіа цілком абсолютно можливе.

Чи реально запустити ЗМІ з великими можливостями, не маючи бюджету? Звичайно так! Створення незалежного інформаційного порталу в межах програми Укрмедіа абсолютно реальне.

Протягом останніх кількох років наша команда, в міру сил і можливостей займалася розробкою простого, зрозумілого і зручного CMS для новинного сайту.

Ми створили дивовижний інструмент, здатний забезпечувати бездоганну роботу як невеликого блогу, так і складної структурованої конструкції, здатної працювати з великим обсягом даних, синхронізувати її з соціальними мережами і забезпечувати автоматичне вивантаження інформації для партнерських ресурсів.

Ми не просто так взялися за вирішення цієї проблеми. Маючи великий досвід проектування і налаштування інформаційних порталів, ми завжди пропонували своїм клієнтам класичні рішення для запуску інтернет-проекту на платформах Wordpress і Drupal, потенціал яких практично задовольняв усі запити замовників. На початку...

Коли ж навантаження на ресурси зросло, постійно була потрібна підтримка і переробка проектів під мобільні девайси, та й завдання стали більш складними, ніж можливість публікувати новинні стрічки і розділяти їх за категоріями. Нам довелося піти на здавалося б божевільний крок і написати свій власний унікальний CMS для новинних сайтів.

Розробка CMS інформаційного сайту, до появи першого проекту, зайняла у нас майже півроку. Ми і клієнт залишилися задоволені проведеною роботою. Ми не зупинилися на цьому і продовжили вдосконалювати його. Продовжуємо робити його краще і сьогодні.

З первинної блогової системи управління контентом Укрмедіа сьогодні є величезною машиною, здатною забезпечити комфортну роботу не тільки контент-менеджерам інформаційного проекту, але й автоматизувати буквально все, що до цього забирало в редакції масу часу. Наприклад, зараз ми здатні вирішити низку завдань, пов'язаних з автоматизацією і публікацією матеріалів в соціальних мережах і новинних агрегаторах.

CMS Укрмедіа універсальний і складається з набору модулів, що ми встановлюємо в залежності від побажання клієнта.

У межах програми розвитку незалежних ЗМІ і підтримки громадянської журналістики ми пропонуємо всім бажаючим:

  • безкоштовне встановлення системи управління сайтом Укрмедіа
  • безкоштовний хостинг
  • безкоштовну підтримку і обслуговування сайту - учасника проекту

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте можливість практично безкоштовно створити власний інтернет ЗМІ, зміст якого не стане для вас трагедією.

Спочатку ми надаємо систему з дизайном "без дизайну", що дасть користувачеві на початковому етапі зосередитися на максимально швидкому вирішенні своїх основних бізнес-завдань. Коли ж учасник програми зрозуміє, що саме він хоче від сайту, і визначиться з дизайном, ми допоможемо йому зробити його сайт саме таким, який примарився йому.

Якщо вас зацікавила можливість стати учасником нашого проекту, ви можете заповнити заявку, і наші фахівці найближчим часом зв'яжуться з вами.