Найважливішими інструментами боротьби з корупцією, доступними громадським активістам завжди були публічність і гласність, і в цьому сенсі інтернет відкриває для них найширші можливості.

Найважливішими інструментами боротьби з корупцією, доступними громадським активістам, завжди були публічність і гласність, і в цьому сенсі інтернет відкриває для них найширші можливості.

Одна з найбільших проблем, з якою зіткаються сьогодні справжні борці з корупцією, - пряме висвітлення своєї діяльності в ЗМІ. Чому я акцентую увагу на справжніх… Тому що в Україні сьогодні працює безліч, абсолютно відсторонених від ідеї боротьби з корупцією, організацій, в завдання яких входить створювати видимість боротьби з нею, а також тягти на себе кошти, що виділяються різними організаціями на цей захід.

Діяльність таких фондів і організацій досить широко висвітлена в олігархічних ЗМІ, через те, що, по суті, вони частина цього порочного конгломерату. У той саме час діяльність громадських активістів, які мають цінну інформацію, не висвітлюється ніяк, якщо і зовсім не ігноруються.

Здавалося б можна створити альтернативний олігархічним ЗМІ інформаційний майданчик, але ні коштів, ні можливостей на його створення зазвичай у активістів немає.

Що робити в цій ситуації?

Можна створити сторінку або групу антикорупційної ініціативи в соціальних мережах, але наскільки довго вона там зможе проіснувати, якщо інформація, розповсюджувана активістами, дійсно буде становити загрозу бізнесу олігарха? Лічені години. Як же вирішити це питання?

Як можна створити власне ЗМІ в мережі інтернет, не витративши для цього ані копійки і майже не застосувавши жодних зусиль?

Виявляється, це можливо!

У межах проекту Укрмедіа ми пропонуємо борцям з корупцією безкоштовне установлення, налаштування і обслуговування сайту. По суті, усе, що потрібно від громадських активістів, - це доменне ім'я для їхнього сайту.

Після реєстрації доменного імені, налаштування сайту на сервері, установлення Системи Управління Сайтом, цивільний активіст, який став на боротьбу з корупцією, отримає простий і зручний інструмент, який дозволить йому, користуючись інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, з легкістю публікувати свої розслідування в будь-якому медійному форматі як окремо, так і комбінуючи їх.

Технічні характеристики

Движок сайту всіх проектів Укрмедіа, написаний на фреймворку власної розробки на базі однієї з найсучасніших високорівневих мов програмування Python, що дозволяє нам з легкістю вирішувати багато складних завдань.

Система оптимізована на максимальну швидкодію і надійність.

З причини недостатньої поширеності нашого фреймворку зламати його досить проблематично, що гарантує вам більш ніж безтурботне життя. Та проте, заради забезпечення безпеки ваших даних та уникнення різних форс-мажорних ситуацій, кожен день проводиться архівування системи, завдяки чому ваші дані збережуться в будь-якому випадку.

Кросспостінг

Багато громадських активістів звикли до соціальних мереж, у яких вони ведуть свої сторінки і однією з проблем, яку вони бачать при переході постинга на сайт, є неможливість постити в соціальні мережі. Або ж знаходять проблему в тому, що треба робити додаткову роботу, пересилаючи після розміщення матеріалу на сайті його анонс або повну копію на свою сторінку соціальної мережі.

Ми вирішили цю проблему по-своєму.

Відразу після того, як пост буде опублікований на сторінках сайту, він буде автоматично відправлений у публікацію на всі ваші сторінки соціальних акаунтів, і вам не доведеться натискати жодної додаткової клавіші для цього.

Агрегатор Укрмедіа

Після публікації на сайті борця з корупцією, матеріали блогера йдуть не тільки на обрані ним соціальні мережі, а й на нашу новинну стрічку-агрегатор, яка акумулює всі матеріали з усіх проектів і програм Укрмедіа.

Завдяки цьому матеріали борця з корупцією потрапляють у загальний потік новин, і всі сайти-учасники отримують абсолютно органічний трафік, а також пряме посилання на першоджерело, що значно підвищує його релевантність у видачі.

Новинний агрегатор Укрмедіа дозволяє злітати матеріалам рядових, починаючих блогерів, письменників, що чимдуж буде сприяти тому, що в країні з'явиться канал чистої, правдивої інформації.

Які ще можливості дасть антикорупціонеру персональний сайт розслідувань?

Персональний сайт - це персональна зона відповідальності, відсутність будь-якої цензури та можливість проявити свою творчість без будь-яких обмежень. А також дозволить йому створити бібліотеку всіх своїх матеріалів, систематизувати їх і розкласти по розділах.

Також ми допоможемо налаштувати систему збору коштів від бажаючих підтримати проект і будемо активно сприяти в залученні читачів на сайт проекту.

Сайт антикорупційної ініціативи на базі движка Укрмедіа стане не тільки зручним інструментом, а й ще одним джерелом чесних новин, яких так не вистачає сьогодні Україні.